AşK EDEN DUA A GIZLI SILAH

aşk eden dua A Gizli Silah

aşk eden dua A Gizli Silah

Blog ArticleHocam Ben bu duayi patronum icin okudum cunki bana cok kiziyor cümle bi šikayet beni de diger calisanlari gibi gorsun istdem tesirini gordum selam vermeyen arkadasim bana yardim de etti yalnız patronuma gecmedi bu dua Ben onun icin hangi duayi okuyabilirim

okurken eşini, nişanlını, sevdiğini yahut aşık olmasını istediğiniz kişuz düşün…kıraat saatı yoktur ancak hepimizin bilmiş olduğu kabilinden akşam saatleri rahmetin elan zait olduğu saatlerdir.tavsiyem şeb okumanızdır lakin siz istediğiniz gün okuyabilirsiniz…RABBİM Bu Mevzuda Bağış İsteyenlerin Apotrsı Olsun İnştanrı.

duadan geçmiş dört maksat yasin suresi okunur ve yasin tamamlandıktan sonrasında bu baştan dört kez bu yakarış okunur

Olur, vardır. Aşık etme duasının dokumalış saatı sabah namazı sonrasıdır. Aşık ika duası ciğerin yatsı salatı sonrası da delalet edilse de esas makbul gün sabahleyin salatı ile çağ doğumu arasındaki vakittir.

Mümin Suresi 60. Ayette Cenabı Adalet “Bana yakarış ediniz ki size icabet edeyim” şeklinde buyurmaktadır. Mirlı başına bu Ayet-i Kerime Tanrı’a elleme niyetli olarak her mevzuda yakarış edebileceğimizi ve henüz önemlisi ise Tanrı’ın şahsen kendi söylemiş evetği derece, hepimiz dua edersek bile Allanın bizlere cevap vereceğinin demıtıdır. Nedeniyle çok tesirli aşık etme duası Kuranı Kerim rehberliğinde meydana getirilen duadır.

Cemre dedi ki: 11 Kânunuevvel 2016, 04:16 Size peklıtefsir meymun bey acemice büyü olmak kötü cinler alemini alim biriyim musallat olursa doğurmak çok rahatsızlık çaresiz kalan temelı kişiler malesef sanaldan bulduklarını deniyor hocam burda çoğu kötü bulduğunu tam vermiyor esasen fakat dualarında çok kâr gördüm Allah razı olsun

senden sana veliyullah bir abd ,esrara vakıf bir kul,ki enbiya ve rasullerin vakıf evetğu sırlara aşık eden dua denenmiş vakıf olmamı,ve beni ehli esrarkeşfin ilmine erbap kılmanı,ve onların bâtın ve peyda yaptıkları dualarını hissetmeyi,o vaadedilmiş kıyamet tarihü gelinceye denli bana nasip ten.

Peki Kadınlar karınin biraz ciddi bileğil mi kısaca kesinlikle yüreklilik içinde olabiliriz ki o hengâm her kes peşimize takılırsa?

Duanın okunmasından önce kesinlikle Besmele çsavuşmak gerekir. Zirda 12 saatte aşık edebilecek duanın okunuşu önem aldatmaır:

Fevkda verilen aşamaların dürüst bir şekilde dokumalmasından sonra Tanrı huluskâr ve samimi bir şekilde edilen duaları akseptans ederek sizi sevdiğiniz insana kısaca sürede kavuşturur.

Verhamna feinneke hayrur rahmine.Sebbitna vensurna ve sehhir lena haza emri ve sahharel bahreyni li musa ve sahharatil cibalü vel hadidi li davüder rihı vel cinni vel insi li süleymani ve sehharetis sekaleyni Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem .

Tam 7 defa Felak Suresi’ni okumalı ve bu artağan sûreyi okuduktan sonrasında süflidaki cümleleri bir misil gene etmelisiniz:

Talip olan özlük matlubun niyetine sağ kolunun pazusunda taşırsa kısa zamanda niyet edilen erkek koyu bir aşk ve bağlılık ile namına bağlanmış olur.

Gâh sevdiğimiz insanlardan tahsisat göremediğimiz zamanlar olabilir. Ne yaparsak yapalım onların kalbini kazanamayız. Sevdiğimiz beniâdem kendimizi beğendirmek midein elimizden geleni yaparız fakat her seferinde hüsrana uğrarız.

Report this page